Dlaczego warto zamówić fryzjera mobilnego?

Dlaczego warto zamówić fryzjera mobilnego?

Fryzjer mobilny – czy to tylko następny salon fryzjerski, będący modyfikacją salonów stacjonarnych ??? Mam nadzieję, że w mojej działalności jednak dostajecie coś extra, oprócz profesjonalnej usługi, coś dzięki czemu stwierdzicie – to jest to czego mi brakowało… Siedząc na fotelu w salonie fryzjerskim, czy zawsze masz wrażenie, że osoba Cię obsługująca poświęca całość swoich umiejętności, uwagi, zainteresowania… po prostu chęci ??? Nie oszukujmy się – po wielu godzinach w pracy, pracując przeważnie dla kogoś, mając różną atmosferę w salonie (a jest to specyficzne środowisko) – czasami fryzjer ma po prostu wszystkiego dość… sama takich stanów doświadczałam. Zamiast jednak popadać w rutynę, narzekać na różne niedogodności – postanowiłam coś zmienić w swoim życiu i zawodzie… Po pierwsze założyłam własną firmę, po drugie aby stać się bardziej elastyczną na potrzeby klientów – założyłam działalność polegająca na usługach z dojazdem do domu klienta, po trzecie  – staram się każdego dnia rozwijać dla siebie – dzięki takiemu podejściu korzystam na tym i ja i Ty – czy to przepis na sukces ??? Zobaczymy, na razie czerpię z tego zadowolenie i energię – to jest chyba to, co pozwala być mi coraz lepszym fryzjerem. Nie stoję w miejscu, nie cofam się… w bok też nie idę 😉 … więc zostaje mi tylko droga do przodu.

Ok, pomyślisz sobie – fajnie, że Ci jest dobrze, fajnie że się rozwijasz…, ale co tak naprawdę zyskuję wybierając Twoje usługi ???

Zacznijmy od podsumowania tego co do tej pory napisałam – po pierwsze, masz pewność, że przyjedzie do Ciebie fryzjer, który robi to co lubi, a więc możemy założyć, że miłą atmosferę mamy zapewnioną. Na początek fajnie, ale tak naprawdę chodzi jednak Ci o coś innego… usługa fryzjerska w Twoim domu, oprócz kilku szczegółów niczym nie będzie się różnić pod względem technicznym, od wizyty w salonie – profesjonalny efekt mamy więc również zapewniony.

A teraz troszkę o dogodnościach logistycznych, bo przecież FryzjerMobilny.pl, to fryzjer z dojazdem do domu, nie tylko na terenie Warszawy, ale także okolic… bliższych i dalszych. Dzięki mnie możesz zaoszczędzić czas, pozwolić mężowi obejrzeć mecz z sąsiadem, dzieciom pobawić się w domu/na podwórku/poprosić mamę, aby zajęła się niemowlakiem – Ty w tym czasie w miłej, domowej atmosferze możesz oddać się w moje ręce…, a następnie za dobre zachowanie możemy ostrzyc męża i dzieci, ewentualnie mamie zafundować trwałą – przy takim zestawie oczywiście rabat jest nieunikniony 😉

Moje usługi szczególnie sprawdzają się dla Pań, które akurat przypadkiem wychodzą za mąż – czy wyobrażacie sobie, aby w takim dniu opuszczać pomieszczenie żarliwych przygotowań do tego wielkiego wydarzenia – oczywiście, że nie – przecież tam są z Tobą mama, siostra, świadkowa, koleżanki, manicurzystka, kosmetyczka… dla fryzjera też się miejsce znajdzie.

Największą jednak zaletą domowego fryzjera, to tak naprawdę… brak ograniczeń. No bo przecież, nie jest zabronione, abyś zażyczyła sobie farby takiej firmy jaka Ci najbardziej odpowiada, możemy użyć rożnych technik w zależności od rodzaju włosów, efektu jaki chcemy uzyskać itd. Możemy się w końcu umówić w takich godzinach jakie Ci odpowiadają, w dniu takim jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy (tu jednak zastrzegam, że mam grafik – więc musimy dojść do porozumienia 😉 … Ok, ale czy to przecież nie jest norma w każdym salonie fryzjerskim ??? Otóż nie, salony pracują na określonych produktach, w salonach o uznanej marce – dozwolone są określone techniki strzyżenia, koloryzacji itd., w końcu takie salony często nie pracują wieczorami, w weekendy.

Czy w dobie życia w ciągłym biegu, braku czasu na wszystko… nie warto skorzystać z usług domowego fryzjera ? Myślę, że przynajmniej warto spróbować… zapraszam.