O mnie

basiaWitaj,

Mam na imię Basia. Z przyjemnością przedstawiam Ci swoją ofertę. Poświęćmy sobie kilka chwil na poznanie –  może na mojej stronie znajdziesz to czego od dawna szukasz.

Moja przygoda z fryzjertwem trwa już od 23 lat. Zaczynałam jako uczennica w salonie fryzjerskim. Solidne podstawy jakich mnie tam nauczono, pozwalały mi rozwijać się, czerpać z nowości i wiedzy, które oferowały mi kolejne salony, w których pracowałam. Z czasem, umiejętności i wiedza, którą posiadłam, zostały docenione w znanych salonach Warszawy (m.in. CH Arkadia, akademie warszawskiego Powiśla).

Pracując w salonach o wysokich standardach, trzeba się jednak trzymać określonych technik, zasad, kosmetyków. Dla fryzjera, który pragnie się rozwijać, czerpać z tego co najlepsze we fryzjerskim świecie, z czasem te sztywne ramy stają się ograniczające. Ten fakt oraz wsłuchanie się w potrzeby moich klientów zainspirował mnie do stworzenia czegoś co byłoby bardziej dostosowane do realiów dzisiejszego życia w mieście tak pięknym, a jednocześnie tak wymagającym, jak Warszawa. Tak narodził się pomysł skierowany do ludzi ceniących swój czas, wymagających profesjonalizmu i potrafiących go docenić –  Mobilny Salon Fryzjerski.

Teraz mogę zaoferować Ci swoje usługi w zaciszu Twojego domu, nie musisz już planować całej wyprawy do salonu – skontaktuj się, umów się ze mną, zaoszczędź swój cenny czas. Potrzebuję tylko jednej wizyty aby Cię przekonać.

Pozdrawiam serdecznie!
Basia